Biuletyn Informacji Publicznej
STAROSTWA POWIATOWEGO w GOLUBIU-DOBRZYNIU

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

  • Dziennik Ustaw RP
  • Monitor Polski
  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza E-Puap
  • Rządowe Centrum Legislacji
  • e-budownictwo

Kalendarium

«styczeń 2022»
PnWtŚrCzwPtSobNd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Przejdź do: www.golub-dobrzyn.com.pl

Treść strony

Zaproszenie do komisji konkursowej

W związku z ogłoszeniem otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu powierzenia prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w 2022 roku na terenie powiatu golubsko-dobrzyńskiego przez organizacje pozarządowe, ogłoszonego w trybie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie Zarząd Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do pracy w komisji konkursowej.

Zgodnie z zapisami Programu Współpracy Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2021 w skład komisji konkursowej wchodzą przedstawiciele organu wykonawczego, osoby wskazane przez organizacje pozarządowe z wyłączeniem osób powiązanych z organizacjami pozarządowymi biorącymi udział w konkursie. W pracach komisji mogą uczestniczyć także, z głosem doradczym, osoby posiadające specjalistyczną wiedzę w dziedzinie obejmującej zakres zadań publicznych, których konkurs dotyczy. W skład komisji konkursowej może wchodzić dodatkowo przedstawiciel wojewody.

 Prosimy o zgłaszanie kandydatur do pracy w komisji poprzez złożenie formularza zgłoszeniowego do dnia 29 października 2021 r. w Biurze Podawczym Starostwa Powiatowego w Golubiu-Dobrzyniu (parter, pokój nr S4) osobiście w godzinach urzędowania lub przesłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Golubiu-Dobrzyniu, Plac 100-lecia 25, 87-400 Golub-Dobrzyń lub drogą elektroniczną na adres: e.pecak@golub-dobrzyn.com.pl na formularzu (do pobrania poniżej).

Informujemy, że praca w komisji ma charakter społeczny. Zadaniem członków komisji jest ocena formalna i merytoryczna ofert na realizację zadania publicznego złożonych od otwartego konkursu ofert z uwzględnieniem kryteriów określonych  w treści otwartego konkursu ofert, proponowanie przyjęcia lub odrzucenia oferty, rekomendowanie zaopiniowanych ofert Zarządowi Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego oraz uczestnictwo w posiedzeniu lub posiedzeniach komisji. Posiedzenia komisji będą odbywać się w Starostwie Powiatowym w Golubiu-Dobrzyniu, w godzinach pracy Urzędu.

Członkowie komisji nie mogą być powiązani z organizacjami składającymi ofertę w konkursie, tj. nie mogą być ich członkami, wolontariuszami, pracownikami ani pozostawać w takich relacjach, które mogłyby wywoływać podejrzenie o stronniczość. O wynikach naboru kandydaci zostaną powiadomieni do dnia 3 listopada 2021 r.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z p. Emilią Pęcak, tel. 56 683 53 80/81 wew. 111, e-mail: e.pecak@golub-dobrzyn.com.pl

Załączniki:

  1. Klauzula informacyjna dla członków Komisji Konkursowej,
  2. Formularz zgłoszeniowy,
  3. Oświadczenie.

Kierownik Wydziału Organizacyjnego i Spraw Społecznych

 /-/ Monika Ciechanowska

 

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 2719
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2021-10-19 14:51